„Projekt społeczny – Niezapominajki”
Wiosna w naszej szkole upływa pod znakiem empatii i wdzięczności. Uczniowie Szkoły zaraz z panią Ewą Błażejewską odpowiedzieli na zaproszenie Fundacji Świętego Mikołaja, angażując się w unikalny projekt wolontariatu, który łączy staranność artystyczną z pięknym przesłaniem. Celem tegorocznej edycji wiosennej…

