Rozstrzygnięcie konkursu „Twarze depresji”
W naszej szkole odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu „Twarze depresji” zorganizowanego przez panią Beatę Kumorek oraz Patrycję Cybuch. Inicjatywa była częścią działań uświadamiających, a jej celem zwrócenie uwagi na problem depresji oraz promowanie empatii, wrażliwości i otwartości wobec osób zmagających…

