Sukces w konkursie „SERCE MA MOC”!
Dziś uczniowie naszej szkoły wraz z Dyrektorem Panem Damianem Wojtowiczem oraz koordynatorkami konkursu w SP9: Panią Sylwią Koteńko i Panią Beatą Kumorek, wzięli udział w uroczystym otwarciu Podkarpackiego Centrum Interwencji Sercowo‑Naczyniowej. Nie znaleźliśmy się tam przypadkowo. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr…

