Sukces w konkursie fotograficznym „Sanok, czas na wiosnę”
Z radością informujemy, że uczniowie Szkoły Podstawowej nr 9 w Sanoku odebrali dziś nagrody za udział w konkursie fotograficznym Sanok, czas na wiosnę.
Szczególne gratulacje kierujemy do Grzegorza Kurdyły, który zdobył III miejsce w konkursie. Cieszymy się, że jego pasja do fotografii, wrażliwość artystyczna oraz umiejętność dostrzegania piękna otaczającego świata zostały docenione przez jury.
Serdecznie gratulujemy osiągniętego sukcesu i życzymy Grzegorzowi dalszego rozwijania talentu oraz kolejnych sukcesów artystycznych!
Brawo!












