Warsztaty z cyberbezpieczeństwa
W piątek w naszej szkole przeprowadzone zostały warsztaty w ważnej tematyce cyberbezpieczeństwa. Uczniowie dowiedzieli się między innymi:
- Jakie niebezpieczeństwa i oszustwa czekają na nas w Internecie.
- Jak się obronić przed kradzieżą tożsamości i gdzie zgłaszać incydenty.
- Czym jest sztuczna inteligencja i jak może oszukiwać zmysły.
- Czym jest deepfake i jak działa cyfrowe przemienianie twarzy.
Była to z pewnością bardzo cenna lekcja, która zwiększy świadomość naszych uczniów i sprawi, że będą bezpieczniejsi w cyfrowym świecie.




















