Informacja na temat zakończenia roku szkolnego
Dyrektor Szkoły informuje, że uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 odbędzie się 26 czerwca i przebiegnie według następującej kolejności:
- 8.00 – Msza św., na którą zaprasza Ksiądz Proboszcz Zbigniew Góra.
- 9.00 – uroczyste zakończenie w sali gimnastycznej, a następnie spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych i wręczenie świadectw.
W tym dniu nie ma obiadu, a świetlica szkolna funkcjonuje tylko rano (6.30 – 9.00).




