Informacja na temat zakończenia roku szkolnego

Dyrektor Szkoły informuje, że uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 odbędzie się 26 czerwca i przebiegnie według następującej kolejności:

  1. 8.00 – Msza św., na którą zaprasza Ksiądz Proboszcz Zbigniew Góra.
  2. 9.00 – uroczyste zakończenie w sali gimnastycznej, a następnie spotkanie z wychowawcami  w salach lekcyjnych i wręczenie świadectw.

W tym  dniu nie ma obiadu, a świetlica szkolna funkcjonuje tylko rano (6.30 – 9.00).