Karta rowerowa 2026
To już kolejny rok, jak nasi czwartoklasiści z zaangażowaniem przystąpili do egzaminu na kartę rowerową. Jest to dla nich nie tylko wyzwanie, ale również świetna okazja do nauki i zabawy.
Pełni wrażeń i emocji w Miasteczku Rowerowym w Sanoku zdawali egzamin praktyczny, który miał na celu sprawdzenie umiejętności technicznych oraz zdolności do bezpiecznej jazdy w różnych sytuacjach drogowych.
Wcześniej oczywiście musieli zdać egzamin teoretyczny sprawdzający znajomość przepisów ruchu drogowego oraz zasad bezpiecznego poruszania się na rowerze.
Gratulujemy wszystkim pomyślnego zdania egzaminu i życzymy wielu satysfakcjonujących i bezpiecznych przejażdżek!



















